Ціна – 870.00 ₴

Дезінфекційний засіб "Гуанполісепт" для дезинфекції поверхонь

10 л.

Володіє високою антимікробною активністю до широкого кола бактерій, цвілевих грибів, дріжджів. Має пролонговану дію, нетоксичний. Не створює канцерогенів та летючих подразників. Відсутня адаптація мікроорганізмами до засобу. Не агресивний до будь-яких матеріалів. Зберігає свої властивості після відтавання. Безпечний для людини та оточуючого середовища. Без запаху, безбарвний.
Призначення засобу: для дезінфекції та знезараження технологічного, медичного, косметологічного обладнання, манікюрних та перукарських інструментів, поверхонь, приміщень, закладів охорони здоров'я, учбово-виховних, спортивно-оздоровчих закладів, харчопереробної промисловості, ресторанного господарства, і торгівлі, об'єктів комунально-побутового призначення, транспорту, тари на підприємствах м'ясної, молочної та рибної промисловості, виробництві безалкогольних напоїв, побуті.

Властивості: виявляє бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні, (включаючи збудників гепатитів, ВІЛ, рота-, ентеровірусів) та фунгіцидні (включаючи гриби роду Candida, патогенних дерматофітів та плісняві гриби) властивості, високоактивний проти асоціацій збудників внутрішньокапілярних інфекцій.

Інші споживчі властивості: володіє дезодоруючою дією, надає оброблюваним поверхням тривалий бактерицидний ефект, який може зберігатися в залежності від поверхні й інших зовнішніх факторах від 3 днів до 8 місяців, що робить цей продукт унікальним біоцидом з так званою "пролонгованою дією". Пожежобезпечний, вибухобезпечний, повністю розчинний у воді, розчинний у спирті, не втрачає свої властивості при негативних температурах, не розкладається і зберігає свої фізико-хімічні та біоцидні властивості до температури + 120 ℃.

Склад: водний розчин на основі водорозчинних солей гуанідину (ПГМГ-ГХ – 0.5%). Не токсичний.

УВАГА! Не застосовувати засіб з препаратами та реагентами, що містять окислюючу дію (озон, хлоровмісні речовини, активний кисень).

Спосіб застосування: розпилити засіб на чисту від бруду поверхню за допомогою розпилювача, чи протерти змоченою в засобі ганчіркою. Не змивати для продовження бактерицидної дії. Також можливе використання в мийних машинах для підлог, мийних пилососах. Після обробки засіб створює невидиму людині прозору плівку з довготривалою антимікробною дією.

Для обробки інструментів можливе розбавлення розчину з водою 1:1, при цьому збільшується час експозиції (від 15 хвилин). Для обробки підлоги можливе розбавлення розчину 1:3, 1:4. Обробка речей проводиться методом розпилення. Приблизні витрати: 120 мл/м³.

Протипоказання: відсутні.
Рекомендації: зберігати в закритій упаковці в сухому, недоступному для дітей місці. При потраплянні засобу в очі промити великою кількістю води та звернутись до лікаря. При випадковому вживанні концентрованого засобу – випити максимальну кількість води та викликати лікаря.
Термін придатності: 36 місяців.
Виробник: ТОВ ТВД «РІВС», м. Київ, вул. Північна, 3, оф. 1.