Дезінфекційний засіб "Гуанполісепт" протигрибковий

100 мл.

Формула створена по сучасній технології використання гуанідінових сполук, активна діюча речовина – бiоцид ПГМГ-ГХ – антисептик нового покоління, який має не лише антимікотичну, але й антимікробну дію.

Має виражену фунгіцидну дію, зупиняє поширення мікозу шкіри, зупиняє розвиток шкірних грибів (в т.ч. дріжджових).

Ефективно знешкоджує бактеріальну інфекцію, яка часто є супутником мікозу шкіри та проявом ослабленого місцевого iмунітету.

Зменшує прояви грибкової інфекції — заспокоює запалення шкіри, усуває свербіння та лущення, загоює тріщини.

Засіб не містить спирту та шкідливих речовин, тому є абсолютно безпечним для використання навіть людьми з найчутливішою шкірою або вираженою реакцією на токсичні складові антисептиків.

Усуває посилене потовиділення і неприємний запах, повертає відчуття чистоти і свіжості.

Пом’якшує шкіру, зміцнює місцевий імунітет та сприяє збереженню здорової мікрофлори.

Склад: вода очищена, біоцид ПГМГ-ГХ, екстракт ромашки*, гліцерин або поліпропіленгліколь, бензалконій хлористий, допоміжні речовини.
    *Допускається склад засобу без екстракту ромашки.
Спосіб застосування: на ретельно вимиті та висушені ноги нанести препарат, ретельно розподілити по поверхні шкіри між пальцями та стопі. Після чього дати ногам просохнути. Наносити препарат бажано вранці та ввечері. Не змивати. Після застосування ретельно вимити руки.
    Мінімальний курс профілактики – 14 діб.
Протипоказання: якщо є ранки або виразка на ногах препаратом не можна користуватись до повного їх загоєння.
Застереження: не сумісний з милами, аніонними ПАР, концентрованими розчинами сильних окисників. В разі випадкового потрапляння засобу в очі – негайно промити їх великою кількістю води.
Умови зберігання: зберігати в закритій упаковці виробника, в сухому, недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності: 36 місяців.
Виробник: ТОВ ТВД «РІВС», м. Київ, вул. Північна, 3, оф. 1.