Дезінфекційний засіб "Гуанполісепт" дитячий

60 мл.

Призначення: для надання першої допомоги при різаних пораненнях, подряпинах, укусах комах, а також для доопераційної та післяопераційної обробки ран.
Властивості: знищує мікроби та бактерії, не пошкоджуючи живі клітини шкіри, сприяє швидкому загоєнню поранення. Запобігає потраплянню інфекції – покриває рану захисною біоцидною плівкою. Має знеболювальні властивості, не містить спирту, має довготривалу дію.
Склад: вода очищена, гуанідінові сполуки, гліцерин або поліпропіленгліколь, допоміжні речовини.
Спосіб застосування: нанести засіб на рану чи промити її засобом. Перев'язати стерильним бинтом або серветками. Також можна добре промочити вже перев'язану рану, це дозволяє безболісно знімати присохлий перев'язувальний матеріал. Обробляти уражену ділянку 3-6 разів на добу (не потребує зняття пов'язки у разі її наявності). Засіб не потрібно змивати.
Протипоказання: відсутні.
Застереження: не сумісний з милами, аніонними ПАР, концентрованими розчинами сильних окисників. В разі випадкового попадання засобу в очі – негайно промити їх великою кількістю води.
Умови зберігання: зберігати в закритій упаковці виробника, в сухому, недоступному для дітей місці при температурі від 0 до +25℃.
Термін придатності: 36 місяців
Виробник: ТОВ ТВД «РІВС», м. Київ, вул. Північна, 3, оф. 1.