"Гуанполісепт"

Антисептик для рук

60 мл.

Призначення: для знищення широкого спектру шкідливих мікроорганізмів, антисептична обробка шкіри у побуті та професійній діяльності, працівників медичних установ, санітарно-курортних, освітніх, навчально-виховних, спортивно-оздоровчих, комунально-побутового обслуговування, соціального захисту, підприємств зв'язку та банківських установ, підприємств харчопереробної промисловості, громадського харчування, торгівлі, транспорту, парфумерно-косметичних підприємств, побуті.
Властивості: виявляє бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні (включаючи збудників гепатитів, ВІЛ, ротавірусів, ентеровірусів) та фунгіцидні (включаючи гриби роду Candida, патогенних дерматофітів та плісняві гриби) властивості, високоактивний проти асоціацій збудників внутрішньокапілярних інфекцій.
Склад: вода очищена, гуанідінові сполуки, гліцерин або поліпропіленгліколь, допоміжні речовини.
Спосіб застосування: нанести засіб на поверхню шкіри рук та втираючими рухами ретельно розподілити по поверхні. Дати висохнути. Засіб не потребує змивання. Обробку проводити щоразу перед виходом з дому. Засіб також може використовуватись для обробки поверхонь.
Протипоказання: відсутні.
Застереження: не сумісний з милами, аніонними ПАР, концентрованими розчинами сильних окисників. В разі випадкового попадання засобу в очі – негайно промити їх великою кількістю води.
Умови зберігання: зберігати в закритій упаковці виробника, в сухому, недоступному для дітей місці при температурі від 0 до +25℃.
Термін придатності: 36 місяців.
Виробник: ТОВ ТВД "РІВС", м. Київ, вул. Північна, 3, оф. 1.